לייזר לגוף

לייזר לגוף מטפל בהסרת שיער לצמיתות. הוא מיועד לנשים בגילאים שונים ובעלי גווני עור בהירים וכהים גם יחד. נעשה במכשירי לייזר ייחודיים ומותאמים למשימות האלו ואינו כרוך בתופעות לוואי. נשים רבות רוצות אותו לצורך שיפור המראה שלהן ולחיזוק הביטחון העצמי המגיע עקב תוצאותיו. חן מלכה אסתטיקה עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע מפורט.

לייזר לגוף – מתאים לכל האזורים

לייזר לגוף מתבצע לכל האזורים ואברים הקיימים כולל במקומות רגישים. המכשיר בו עושים שימוש פועל בטכנולוגיית SHR הייחודית. הוא מכוון אל בסיסי השערות ואל הזקיקים האחראיים על גדילת השיער ופולט הבזקי אור מהירים וקצרים. הזקיקים הנחשפים לאנרגיה היוצאת ממנו מושמדים וחדלים לתפקד. כך נבלמת צמיחת השיער או לכל היותר משתבשת קשות. הטיפול מיועד לנשים בעלות שיער צעיר ועבה, מבוגר, לבן ודק, עם פלומות שיער רכות וכדומה. נשים בעלות עור בהיר ייהנו ממנו מאוד אבל גם אלו בעלות עור כהה. כל טיפול נעשה במפגש אחד יותר. הדבר תלוי בכמות השיער המצויה, בסיטואציה הקיימת וכדומה. מכל מקום, הסרת שיער לצמיתות חוסכת הוצאות עתידיות על טיפולים הנעשים באמצעות שעווה או באמצעים אחרים אשר אינם מונעים צמיחה מחודשת. מה עוד, שמדובר על טיפולים כואבים שרבות אינן נהנות ממנו.

תהליך מסודר

התהליך נעשה בשלבים. הראשון הוא הכרות עם הלקוחה המגיעה למכון ומדברת על צרכיה. היא תעבור תחקור מתאים כולל שאלות רפואיות הקשורות לעצם התהליך ולמצבה הרפואי. היא תבצע הכנות מתאימות על פי ההסברים שתקבל לקראת הפגישה הראשונה. הטיפול עצמו אינו ארוך ואינו כרוך בכאבים או תופעות לוואי. מיד לאחריו תחזור לשגרת יומה, וכמובן, תקבל הסברים על ההתנהלות הנדרשת ממנה בשעות והימים הקרובים.

 שירות במכון נעים

חן מלכה אסתטיקה עוסקת בתחום ומומלץ לקבל אצלה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ למתלבטות, מסירת מידע כללי, מכון נעים ומאובזר, מחירים נוחים ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מלימודים במוסדות מוכרים, מהשתלמויות ומהתמחויות, ממתן שירותים מוצלחים ללקוחות רבות לאורך שנים ועוד. היא תשמח לשרת נוספות

לייזר לגוף

עוד בנושא

טיפול פנים קלאסי

טיפול פנים קלאסי

טיפולי פנים לאקנה

טיפולי פנים לאקנה

טיפול פנים אנטי אייג ינג

טיפולי פנים אנטי אייג'ינג

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support