לייזר ברגליים

לייזר ברגליים מיועד לנשים אשר רוצות להסיר שיער לצמיתות. טיפול כזה הינו יעיל ומייתר את הצורך בהסרתו באמצעים אחרים אשר אינם פותרים את הבעיה מהיסוד. הוא מתאים לנשים בגילאים שונים ובעלי גווני עור בהירים או כהים. הוא נעשה במכשירים חדישים ואינו כרוך בתופעות לוואי. חן מלכה אסתטיקה עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רב חשיבות.

לייזר ברגליים – טיפול אחד או יותר

לייזר ברגליים כרוך בטיפול אחד או בסדרת טיפולים. הדבר תלוי בכמות השיער המצויה, בסיטואציה הקיימת וכדומה. המכשיר בו משתמשים פועל בטכנולוגיית SHR הייחודית. המפעיל מכוון אותו אל בסיסי השערות ואל הזקיקים האחראיים על גדילת השיער. המכשיר פולט הבזקי אור מהירים וקצרים אל הזקיקים המצויים בשורש השיער. הם מושמדים בגלל עוצמת האנרגיה  המוקרנת אליהם. היא חלשה מכדי לפגוע ברקמות, בעור או בכל איבר אחר.  מכאן ואילך צמיחת השיער תיפסק לצמיתות או תשתבש קשות.  הטיפול יעיל לשיער צעיר ועבה, מבוגר, לבן ודק, לפלומות שיער רכות וכדומה. עבור נשים בעלות עור בהיר הוא יעיל במיוחד אבל גם אלו בעלות עור כהה ייהנו מרגליים חלקות. הרגליים הם איברים חשופים בימי הקיץ ופתרון לצמיתות יחסוך הסרת שיער כואבת הנעשית באמצעות שעווה ובאמצעים אחרים, וכמובן, גם כסף לטווח ארוך.

תהליך בשלבים

התהליך קשור במספר מפגשים כאשר הראשון נועד להכרות ולשמיעה על צרכי הלקוחה. במהלכו היא אף תעבור תחקיר קצר הכולל גם שאלות רפואיות. הדבר נועד לצרכי בטיחות ולווידוא שהתהליך, אכן, יצליח. במידה והיא תרצה להתקדם היא תקבל הנחיות להכנות לקראת הפגישה הראשונה. כל טיפול אורך זמן קצר, יחסית ולאחריו היא תוכל לחזור במיידית לענייניה השוטפים עם הסברים להתנהלות בזמן הקרוב. לא יתלוו אליו כאבים או כל תופעת לוואי אחרת.

ניהול מעולה

חן מלכה אסתטיקה עוסקת בתחום ומומלץ לקבל אצלה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל  ניהול יעיל, ייעוץ, מסירת מידע כללי, סביבת טיפול נעימה, מחירים נוחים ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים בין היתר, ממתן שירותים מעולים ללקוחות רבות לאורך זמן ועוד. היא תשרת בשמחה נוספות.

לייזר ברגליים

עוד בנושא

טיפול פנים קלאסי

טיפול פנים קלאסי

טיפולי פנים לאקנה

טיפולי פנים לאקנה

טיפול פנים אנטי אייג ינג

טיפולי פנים אנטי אייג'ינג

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support