לייזר במפשעות

לייזר במפשעות הינו טיפול קוסמטי המיועד להסרת שיער לצמיתות. הרצון בו קשור אצל נשים רבות בצורך באסתטיקה, בצורך להימנע מטיפולים חוזרים ונשנים ולטובת שיפור הביטחון העצמי. מדובר על מכשיר חדיש ומקצועי הפועל בטכנולוגיה ייחודית. הטיפול אינו כרוך בתופעות לוואי או כאבים והתוצאות הן מעולות. חן מלכה אסתטיקה עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע חיוני.

לייזר במפשעות – טיפול מיומן במכון מסודר

לייזר במפשעות נחשב לטיפול מקצועי הנדרש לביצוע על ידי קוסמטיקאית מיומנת. כך בגלל הצורך בדיוק בעת העבודה עם המכשיר הפועלים בטכנולוגיית SHR הייחודית.  הטיפול נעשה במהלך פגישה אחת או יותר. והדבר תלוי בכמות השיער שיש להוריד בסיטואציה הקיימת ועוד. המפעיל מכוון את המכשיר אל בסיסי השערות ואל הזקיקים האחראיים על גדילת השיער. המכשיר פולט הבזקי אור מהירים וקצרים והזקיקים מושמדים ומפסיקים לתפקד.  האנרגיה הינה בעוצמה חלשה מכדי לגרום נזק לעור או לרקמות אבל חזקה דיה להשמיד את הזקיקים. צמיחת השיער תיפסק לצמיתות או תשתבש ותוגבל קשות.  ההסרה מתאימה לשיער צעיר ועבה, מבוגר, לבן ודק, לפלומות שיער רכות וכדומה. היא יעילה מאוד עבור נשים בעלות גוון עור בהיר  אבל גם אפקטיבית לעור כהה. הטיפול אינו כרוך בכאבים ולא מתפתחות בגינו כל תופעות לוואי.

תהליך יעיל

התהליך מתחיל כשהלקוחה מגיעה למכון ומפרטת על צרכיה ורצונותיה. היא עוברת תחקיר קצר הכולל גם שאלות רפואיות קשורות.  היא תקבל הוראות הכנה לקראת הפגישה הראשונה ואלו שיהיו אחריה. כל טיפול אורך פרק זמן קצר יחסית. עם סיומו היא תוכל לצאת במיידית לשגרת חייה  הרגילים. כמובן, שתקבל הוראות להתנהלות בשעות הקרובות ובהמשך.

שירות מסור באווירה רגועה

חן מלכה אסתטיקה עוסקת בתחום ומומלץ לקבל אצלה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ לכל המתלבטות, העברת מידע כללי חשוב, מכון מאובזר עם מכשור חדיש ובעל אווירה נעימה, מחירים נוחים ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים לאחר לימודים במוסדות מוכרים, השתלמויות והתמחויות, ממתן שירותים מוצלחים ללקוחות רבות לאורך שנים ועוד. היא תשמח להעמיד את יכולותיה וכישוריה המוכחים לטובת נוספות.

לייזר במפשעות

עוד בנושא

טיפול פנים קלאסי

טיפול פנים קלאסי

טיפולי פנים לאקנה

טיפולי פנים לאקנה

טיפול פנים אנטי אייג ינג

טיפולי פנים אנטי אייג'ינג

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support