טיפולי פנים לאקנה

טיפולי פנים לאקנה נדרשים במקרים של היווצרות צלקות או חשש שהן תיווצרנה. הטיפול המקובל המודרני הינו באמצעות מכשירי לייזר. הצורך בו נובע מכאב וסבל שחווה הלקוח כמו גם לטובת רווחתו ושיפור הדימוי העצמי שלו. ניתן למצוא מספר סוגי טיפולים והם נבחרים על פי גודל ועומק הצלקות כמו גם הסיטואציה הקיימת בפועל. חן מלכה אסתטיקה עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע חשוב.

טיפולי פנים לאקנה – על ידי קוסמטיקאית מומחית לנושא

טיפולי פנים לאקנה חייבים להיעשות על ידי מומחים לעניין מאחר ומדובר על פתרון בעיה המחייבת ידע וניסיון. טכנולוגית הלייזר הקיימת מסייעת רבות בטשטוש צלקות. האנרגיה המופעלת על השטח המטופל מעודדת את העור ליצירת קולגן החיוני להבראת הצלקות. במהלך הטיפול לא נוצרות כל תופעות לוואי. צלקות אקנה נגרמות כתוצאה מפצעי בגרות חמורים שהוזנחו או לא טופלו היטב. במשך השנים הן הופכות לבולטות יותר בעקבות קמטוטים עדינים המתווספים אליהם כחלק מתהליך ההתבגרות של העור. מומלץ לטפל בצלקות מיד או בסמוך לסיום הטיפול בפצעים וריפויים. בשלב זה הם בשלים יותר לטיפול והתוצאות הינן מרשימות. במועדים מאוחרים יותר התהליך ארוך יותר ומצליח פחות. הטיפול מתאים לעור בהיר או כהה ולכל סוגי וגווני העור האחרים.

תהליך מסודר

תהליך הטיפול הינו מסודר ומתחיל בעת שהלקוחות מגיעים לטיפול. בשלב הראשון מאבחנים את הבעיה והמצב. המטופל עובר תחקיר כולל שאלות רפואיות על ההיסטוריה שקדמה להיווצרות הצלקות. הטיפול עצמו נעשה לאורך פגישה אחת או יותר. כל לקוח מקבל הנחיות הכנה לקראתו ובסיום הוראות להתנהלות לאחר ביצוע  הפרוצדורה. המכון משתמש בחומרים ומכשירים תקניים המאושרים לשימוש על ידי משרד הבריאות.

שירות איכותי במכון המנוהל היטב

חן מלכה אסתטיקה עוסקת בתחום ומומלץ לקבל אצלה שירות מקצועי המלווה ביחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ פרטני לכל סיטואציה, הסברים משלימים ומקיפים, מחירים נוחים, טיפול ממוקד באווירה נעימה ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון עשיר המגיעים מלימודים במוסדות מוכרים, מהשתלמויות ומהתמחויות, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבות לאורך זמן ועוד. היא תשמח להעמיד את יכולותיה המוכחות לטובת נוספות.

טיפולי פנים לאקנה

עוד בנושא

טיפול פנים קלאסי

טיפול פנים קלאסי

טיפולי פנים לאקנה

טיפולי פנים לאקנה

טיפול פנים אנטי אייג ינג

טיפולי פנים אנטי אייג'ינג

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support