טיפולי פנים אנטי אייג'ינג

טיפולי פנים אנטי אייג'ינג נועדו לנשים אשר רוצות לטפל בעור הפנים לטובת ריענון והתחדשות. ניתן למצוא מגוון טיפולים כאלו אשר נבחרים בהתאם לצרכי כל אחת והסיטואציה הקיימת. כאן עושים שימוש בחומרים טבעיים ואיכותיים לצד מכשור תקני ומגוון יעיל. השירות ניתן במכון בעל הסמכה והכשרה ובתנאים עבודה ובטיחות נאותים. חן מלכה אסתטיקה עוסקת בתחום וניתן לקבל ממנה מידע רלוונטי.

טיפולי פנים אנטי אייג'ינג  – כולל פילינג

טיפולי פנים אנטי אייג'ינג משתנים מלקוחה אחת לשנייה אבל במרבית המקרים הצורך והרצון של רבות הוא לעשות פילינג לפנים. קיימים טיפולים כימיים מקובלים. אחרים הינם באמצעות מכשירי לייזר או גלי רדיו. טיפול באמצעות תמיסות הינו כימי ומטרתו קילוף של  שכבות העור החיצוניות. הם נבדלים ביניהם בעומק ובאמצעי הקילוף. במסגרתו מוחדרים לשכבות העור החיצוניות חומרים אשר תפקידם הוא לרענן את הרקמות הקיימות. התוצאה הוא שהעור החדש הצומח הינו חלק יותר, נטול קמטים, צלקות נקבוביות וכתמים. טיפולים באמצעות לייזר יעילים כי כאן יכול הרופא לשלוט על עומק חדירת קרן הלייזר.  טיפולי פנים אחרים לשיפור המראה הינם הרמת ועיצוב גבות, הרמת ריסים, ניקוי פנים ועוד. יש אחרים חשובים כמו פיגמנטציה, איפור קבוע, טיפול בנימי דם ועוד.

קוסמטיקאית "אישית"

קוסמטיקאית בעלת מכון או הנותנת שירות מטעמו לומדת להכיר את הלקוחה , צרכיה, רצונותיה וטעמה האישי. לכן, יש חשיבות לקבלת שירות אישי ממנה לאורך זמן. המכון בו היא עובדת הינו מאובזר בכל המכשור הנדרש, הכלים והחומרים האיכותיים המאושרים לשימוש וכדומה. הקוסמטיקאית מכירה את עור הפנים, את המקומות הרגישים הדורשים טיפול וכדומה. לכן, יודעת להתאים את סוג הטיפולים לכל אחת בנפרד. מדובר על קשר בלתי אמצעי שחייבים לשמור עליו.

שירות מעולה במכון מסודר

חן מלכה אסתטיקה עוסקת בתחום ומומלץ לקבל אצלה שירות מקצועי עם יחס אישי. הוא מקיף וכולל ייעוץ פרטני לכל סיטואציה, מחירים נוחים, שירות באווירה נעימה ועוד. היא בעלת ידע רב וניסיון מצטבר המגיעים מלימודים במוסדות מוכרים, מהשתלמויות ומהתמחויות, ממתן שירותים איכותיים ללקוחות רבות לאורך זמן ועוד. היא תשרת בשמחה נוספות.

טיפול פנים אנטי אייג ינג

עוד בנושא

טיפול פנים קלאסי

טיפול פנים קלאסי

טיפולי פנים לאקנה

טיפולי פנים לאקנה

טיפול פנים אנטי אייג ינג

טיפולי פנים אנטי אייג'ינג

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support